Hakkımızda

Topsan Pottery


Firmamızın temellerini 1975 yılında kurduğu işletmesi ile REMZİ YÜKSEL atmıştır.

1990 yılında Remzi Yüksel – Argun Yüksel ortaklığında devam edilmiş ve 1995 yılında TOPSAN TOPRAK SAN VE TİC A.Ş. olarak son halini almıştır. Firmamız 1995’ten önce REMZİ YÜKSEL ve ARGUN YÜKSEL ortaklığı olarak yaklaşık 35 yıllık deneyime sahiptir.

Firmamızın faaliyet alanı topraktan pişmiş olarak üretilen sırlı ve sırsız toprak saksılar, vazolar, küpler, yemek ve gıda kapları, çimento esaslı saksılar vb gibidir.

Başta İngiltere olmak üzere Almanya, Fransa, Hollanda, İrlanda ve diğer Avrupa ülkelerine hali hazırda toprak saksıların ihracatını yapmaktayız.

Üretim için doğadaki birkaç malzemeden yararlanıyoruz. En önemli malzememiz şekillendirmeye ve pişirmeye uygun TOPRAK’tır.

Firmamız bünyesine Ahşap ve Doğal Dekoratif Taş ürünlerini de eklemiştir. Firmamız ayrıca üretimi kendisine ait olmayan yurt dışında iş ilişkisi olan firmalardan gelen isteklerin de tedarikçiliğini yapmaktadır.

Kendi dalımızda ürünlerimizi devamlı yenilemeye, var olan kalitemizi ve hizmetimizi arttırmaya devam ediyoruz. Bu dalda dünyanın neler yaptığını takip ederek var olan müşterilerimize yeni müşteriler katmaya çalışıyoruz.

Sahip olduğumuz vizyonumuzu yönetim ve kaliteli çalışan kadromuzla birlikte daha ileriye götürmek, işletmemizi geliştirip, kapasite ve ihracatımızı daha da arttırmak en büyük misyonumuzdur.